NAJPIĘKNIEJSZE BAJKI DLA DZIECI (na MP3) Aktorzy czytają bajki dzieciom... (AudioBook)


O tym, że warto czytać bajki dzieciom (choćby na dobranoc) wie chyba każdy. Bajki nie tylko kształtują wyobraźnię, ale również edukują, uczą i bawią. W dzisiejszych zabieganych czasach, kiedy w gąszczu codziennych obowiązków ciężko znaleźć czas na czytanie bajek, idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji stają się bajki na mp3 (do słuchania) w postaci książek audio (audiobooków), które możemy w wygodny sposób nagrać na płytę cd i puścić dziecku na dowolnym odtwarzaczu cd lub mp3, dlatego każdy rodzic w swoich muzycznych kolekcjach powinien mieć właśnie takie nagrania Mp3.

Na rynku audiobook-ów można znaleźć wiele interpretacji najpiękniejszych i najpopularniejszych bajek dla dzieci do słuchania, dlatego wsród dostępnych tytułów wybraliśmy te, które nie tylko według nas ale również co najważniejsze według rodziców warto mieć w swojej kolekcji.

Przedstawiamy Pakiet Najpiękniejszych Bajek Dla Dzieci na Mp3:
(od wydawnictwa Promatek MEDIA - Julia Pogorzelska)

Seria Aktorzy czytają dzieciom wyróżnia się wspaniałą interpretacją aktorską oraz bogatym udźwiękowieniem. Atutem są także ciekawe i pełne ciepła teksty autorstwa Magdaleny Kuczyńskiej. Liczne dialogi, różnorodność podkładów muzycznych oraz ciekawe efekty dźwiękowe pozwalają dzieciom przenieść się w bajkowy świat. Słuchanie bajek jest wspaniałą alternatywą dla oglądania telewizji czy spędzania czasu przed komputerem.

Seria „Aktorzy czytają dzieciom najpiękniejsze bajki” rozwija wyobraźnię i wrażliwość dzieci, a także słuch, mowę, zdolności muzyczne i poczucie humoru. Eksperci podkreślają, że bajki audio pomagają w ćwiczeniu koncentracji uwagi i pamięci słuchowej dziecka.

Czytają: Adam Hutyra, Bartosz Kopeć, Agnieszka Łopacka, Agata Ochota-Hutyra
Autor: Magdalena Kuczyńska

Czas nagrania: 3 godz. 19 min.

Bajki pochodzą z płyt o tytułach:
- Czerwony Kapturek i inne bajki, Kopciuszek i inne bajki, Złota rybka i inne bajki i zawierają następujące bajki:

1. Jaś i drzewo fasolowe
2. Ołowiany żołnierzyk
3. Czerwony Kapturek
4. Jaś i Małgosia
5. Kot w butach
6. Alladyn i czarodziejska lampa
7. Pinokio w krainie zabawek
8. Piękna i Bestia
9. Brzydkie Kaczątko
10. Kopciuszek
11. Tomcio Paluszek
12. Calineczka
13. Kruk i Lis
14. Królowa Śniegu
15. Mała Syrenka
16. Królewna Śnieżka
17. Latający dywan
18. Rubinowy książe
19. Siedem kruków
20. Smok Wawelski
21. Śpiąca królewna
22. Trzy małe świnki
23. Złotowłosa i trzy niedźwiedzie
24. Złota rybka

Nie zwlekaj pobierz już teraz pakiet - Aktorzy czytają dzieciom. Bajki w plikach mp3 otrzymasz prosto na swój komputer w 3 min bez wychodzenia z domu i kosztów wysyłki. Dodatkowo otrzymujesz 100% gwarancję satysfakcji.

Aktorzy czytają dzieciom - Najpiękniejsze bajki dla dzieci (Mp3)

Ta książka jest w formacie plików mp3 (audiobook). Możesz pobrać ją zaraz po dokonaniu zamówienia. Książki audio możesz nagrać na płytę, odtwarzacz mp3 lub słuchać bezpośrednio ze swojego komputera. Audiobooki możesz słuchać jadąc samochodem, autobusem do pracy lub na uczelnię jak również w domu.


Dlaczego Warto...?? Przeczytaj poniższe opinie rodziców o najpiękniejszych bajkach czytanych przez aktorów.


 • Marek Moczek | 2009-11-12

  Warto posiadać takie bajki- czytanie rozwija wyobraźnię dziecka :) Zamiast telewizji- polecam bajki :)

 • Ocena: Ocena: 5 gwiazdek - Elżbieta Lis-Pipała | 2009-11-10

  Bajki ocenia moja córka, podoba się jej taka forma kontaktu z bohaterami, których zna z czytanych razem książek. Nie wysłuchałyśmy jeszcze wszystkich bajek, ale jej zaangażowanie przy trzech już wystarczy, by stwierdzić, że to dobry ("inny") sposób na spędzanie czasu. Wprawdzie była zdziwiona, że nie ma obrazu, ale za to mogła sama wybierać bajkę do słuchania. Ma cztery lata, ale już wie, że bajki można czytać, bajek można słuchać, bajki można oglądać. Na razie wprawiamy się w słuchanie...

 • Ocena: Ocena: 5 gwiazdek - Dorota K. | 2009-09-08

  Mam dwie córeczki w wieku 7 i 2,5 lat. Obie słuchają bajek z wielkim zaciekawieniem. Styl opowiadanych bajek, tonacja głosu, dobrze dodana muzyka powodują, że od pierwszego przesłuchania dzieci potrafią o bajkach rozmawiać. Z wielką chęcią wyczekują na porę snu, kiedy to czytamy książki. Płyta z zakupionymi bajkami wyśmienicie zastępuje co jakiś czas głos mamy lub taty, kontynuując wprowadzanie dzieci w naukę czytania.

 • Ocena: Ocena: 5 gwiazdek - Jerzy Frączak | 2009-08-13

  Bardzo potrzebna oferta dla dzieci. Dotyczy to profesjonalnie przygotowanych nagrań klasyki literatury dziecięcej. Moje dzieci tego słuchały. Cieszę sie, że i moim wnukom mogę to zaproponować.

 • Magdalena Hejmej | 2010-05-24

  BAJKI REWELACJA! Synuś zachwycony. Jak byłam mała słuchałam bajek na okrągło. Chyba ma to po mnie. Świetny wybór. Nie spodziewałam się takiej reakcji 2,5 rocznego dziecka. A i ja przypomnę sobie chwile słodkiego dzieciństwa. Świetna odskocznia od codziennych bajek w telewizji. I nie psuje oczu, lecz wspaniale działa na wyobraźnię. I te naturalne odgłosy natury. SZCZERZE POLECAM!

 • Ocena: Ocena: 5 gwiazdek - Teresa M. | 2010-03-06

  To bardzo dobre urozmaicenie i ułatwienie dla mnie i dla moich dzieci. Kiedy głos odmawia mi posłuszeństwa a oczy same zamykają się (ze zmęczenia) podczas wieczornego opowiadania lub czytania dzieciom bajek na dobranoc, od czasu do czasu mogę się wyręczyć takim pomocnikiem. Ja mogę sobie chwilę podrzemać a dzieci wysłuchują bajki do końca bez obawy, że nagle urwie się opowiadającemu wątek.

 • Ocena: Ocena: 5 gwiazdek - Aleksander Gołas | 2010-03-03

  W pełni polecam. Doskonały lektor, moja córeczka uwielbia zasypiać w samochodzie przy tych bajeczkach.

 • Ocena: Ocena: 5 gwiazdek - Alina | 2010-01-18

  Są to bardzo fajne bajki - wspaniale dobrani aktorzy, bogate udźwiękowienie. Nie tylko córka, bo ja też bardzo chętnie ich słucham. Produkt naprawdę godny polecenia, szczególnie dla rodziców, którzy nie mają czasu na czytanie książek swoim pociechom - a czytanie swoim dzieciom jest przecież bardzo ważnym codziennym rytuałem!!!

 • Piotr | 2009-07-27

  Doskonała pozycja na lato, zwłaszcza, gdy jadąc na wczasy spędzamy sporo czasu w samochodzie. Maluchy były zachwycone, a rodzicom droga minęła bezstresowo...
  Polecam!

 • Ocena: Ocena: 5 gwiazdek - Anna Marta Chelicka - Bernardo | 2009-07-20

  Świetna pozycja. Sympatycznie opowiedziane bajki. Nie tylko dla dzieci ale i dla mamusi, tatusiów, cioć i wujków, którzy chcą choć na chwile powrócić do lat dzieciństwa.

 • Ocena: Ocena: 5 gwiazdek - Joanna Marnik | 2009-04-08

  Moje dzieci chętnie słuchają tych bajek. Czytane są z zaangażowaniem i inwencją twórczą wykonawców (rymowanki są często śpiewane). Dobrze dobrany podkład muzyczny wprowadza w nastrój bajek. Polecam

 • Marta Broś-Rudnicka | 2009-01-20

  Przesympatycznie czytane bajki, z głosami zwierzątek i odgłosami otoczenia - maluch słucha z otwartą buzią.

 • Ocena: Ocena: 5 gwiazdek - Patrycja Smarszcz | 2009-01-16

  Polecam wszystkim mamusiom :) Pięknie czytane bajki zwrócą uwagę każdego Malucha :) Uroku czytania dodają również wspaniały podkład muzyczny:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz