Bajki dla Dzieci (Mp3)- KOPCIUSZEK ( Audiobook)


Najpiękniejsze bajki dla dzieci
KOPCIUSZEK - AudioBook (na Mp3)

Data wydania: 01.05.2009
Długość nagrania: 8 min.
Wydawca: Promatek MEDIA - Julia Pogorzelska

Streszczenie:
Dawno temu żyła sobie bardzo szczęśliwa rodzina.
Ojciec z matką bardzo kochali swoją jedyną małą córeczkę.Ich dom był pełen radości i zabawy.Dopóki matka Kopciuszka nie zachorowała i po tygodniu nieumarła.Ich dom pogrążył się w smutku i żalu.Kopciuszek zamkną się w sobie ,prawie nie wychodziła z domu.Aż do dnia w którym ojciec przyprowadził do domu wdowę z dwiema córkami.Ożenił się z nią .Pogrążył się w smutku, rozpaczy i zmarł.Kopciuszek został sam z wdową i jej córami.One trzy traktowały ją jak służącą.Kopciuszek sprzątał po wszystkich,a one jej rozkazywały.Któregoś dnia doszła do nich wieść o balu Księcia w którym zostanie wybrana jego wybranka.Wszystkie panie zostały zaproszone.Wdowa od razu powiedziała ,że pójdzie z dwiema córkami ,a Kopciuszek uszyje im suknie.Ona zaś też chciała iść lecz macoch się nie zgodziła.Gdy wszyscy poszli Kopciuszek zobaczył wróżkę.Ona powiedziała ,że wyczaruje karoce i suknie w której dziewczyna pójdzie na bal.Tak się stało z małych myszek wyczarowała konie,a z dyni karoce.Ale ostrzegła dziewczynę ,że czar pryśnie o północy.I wszystko będzie tak jak było wcześniej.Kopciuszek poszła na bal ,ale wiedziała ,że książę nie zwróci na nią uwagi.Zaś on poprosił ją do tańca i zakochali się w sobie.Dziewczyna słysząc zegar wybijający godzinę 12 uciekła gubiąc na schodach pantofelek.Książę postanowił ją odszukać.I kazał swojemu podwładnemu aby szukał kobiety na którą pasuje ten bucik.Gdy przyszedł do domu wdowy jej córki od razu przymierzyły go i dla jednej był za mały,a dla drugiej za duży.Ale podwładny księcia ujrzał Kopciuszka i powiedział, aby przymierzyła pantofelek .Ona go założyła i pasował.Po chwili wyciągła drugi pantofelek i wszystko było jasne ,że to jest ona.Macocha i jej córki były zdziwione i złe.Książę poślubił Kopciuszka i żyli długo i szczęśliwie. (Źródło: www.pl.shvoong.com, autor: Andzia 1103)

Bajki dla dzieci (Mp3)
- KOPCIUSZEK - Pobierz
Ta książka jest w formacie plików mp3 (audiobook). Możesz pobrać ją zaraz po dokonaniu zamówienia. Książki audio możesz nagrać na płytę, odtwarzacz mp3 lub słuchać bezpośrednio ze swojego komputera. Bajki dla Dzieci w postaci książki audio są wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem i wspaniałą alternatywą w przypadku, kiedy nie masz czasu na czytanie dziecku bajek na Dobranoc.

Bajka należy do serii pt.: „Aktorzy czytają dzieciom najpiękniejsze bajki”. Seria wyróżnia się wspaniałą interpretacją aktorską oraz bogatym udźwiękowieniem. Liczne dialogi, różnorodność podkładów muzycznych oraz ciekawe efekty dźwiękowe pozwalają dzieciom przenieść się w bajkowy świat. Bajka jest wspaniałym prezentem dla zapracowanych rodziców, którzy nie zawsze mają czas na czytanie swoim pociechom.

Tą bajkę na mp3 znajdziesz również w Pakiecie wśród 24 innych bajek
(Aktorzy czytają najpiękniejsze bajki dzieciom - Zestaw I)

Dlaczego warto posłuchać tej bajki...??
Przeczytaj opinie rodziców o tej książce audio. Wyraź również swoją opinię w komentarzu.

  • Ocena: Ocena: 5 gwiazdek - izabella wiśniewska| 2009-06-19

    dzięki audiobookom moje dziecko może przeżyć niezapomniane przygody i przenieść się w przepiękny świat bajek i baśni, które tak bardzo lubi

  • Ocena: Ocena: 5 gwiazdek - Jan Sztafiński|2010-06-05

    Polecam tę bajeczkę w dobrym opracowaniu. sprawiłem dziecku wielka radość.

  • Ocena: Ocena: 5 gwiazdek - Ewa Pertkiewicz|2010-01-26

    Piękna bajka, której z przyjemnością słucha dzięki świetnej lektorce. Polecam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz