Bajki dla Dzieci (Mp3) - KRÓLOWA ŚNIEGU (AudioBook)


Najpiękniejsze bajki dla dzieci
KRÓLOWA ŚNIEGU - AudioBook (na Mp3)

Data wydania: 01.05.2009
Długość nagrania: 10 min.
Wydawca: Promatek MEDIA - Julia Pogorzelska

Streszczenie:
Zaczęło się od czarownika. Ba, ale jakiego czarownika! Zaczęło się od diabła. Zrobił on pewnego dnia lustro, które odbijało to, co ładne i dobre - jako rozmyte i szkaradne, a całe zło i brzydotę uwypuklało straszliwie. Uczniowie Złego biegali z tym lustrem po całym świecie, lecz wkrótce zapragnęli polecieć z nim do nieba i odbić w lustrze aniołów, a nawet samego Boga. Ale zwierciadło zaczęło drżeć, aż w końcu wypadło im z rąk - roztrzaskało się na miliony, miliony kawałków, okruchów i okruszków... które stały się przez to jeszcze straszliwsze, bo zrobiono z nich okna, szkła do okularów, bo powpadały ludziom do oczu i do serc. Unosiły się w powietrzu...
I tak się zaczęła jedna z bardziej znanych baśni mistrza Andersena. Jedno muszę tu napisać - baśń ta zawsze przypominała mi długi sen. Miała w sobie taką jakąś delikatność i subtelną zmienność, taką tajemniczość, jak kwietny ogród kobiety, która umiała czarować.
Ale, ale! Przecież czas już na głównych bohaterów. Kay i Gerda, dwójka dzieci, które kochają się jak brat i siostra. Przynajmniej do dnia, w którym chłopcu do oka i serca wpadają odłamki złego lustra. Potem jest źle. A potem Kaya porywa legendarna Królowa Śniegu.
wszystko jednak zaczyna się dopiero teraz.Gerda wyrusza na poszukiwania ,niekiedy ostatkami sił ale za wszelką cenę chce odnaleźć go.Dziewczynka jest wrażliwa, szczera, umie kochać i zyskuje dzięki tym cechom niejednego przyjaciela.
(Źródło: www.pl.shvoong.com, autor citretka)

Bajki dla dzieci (Mp3) - KRÓLOWA ŚNIEGU - Pobierz

Ta książka jest w formacie plików mp3 (audiobook). Możesz pobrać ją zaraz po dokonaniu zamówienia. Książki audio możesz nagrać na płytę, odtwarzacz mp3 lub słuchać bezpośrednio ze swojego komputera. Bajki dla Dzieci w postaci książki audio są wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem i wspaniałą alternatywą w przypadku, kiedy nie masz czasu na czytanie dziecku bajek na Dobranoc.

Bajka należy do serii pt.: „Aktorzy czytają dzieciom najpiękniejsze bajki”. Seria wyróżnia się wspaniałą interpretacją aktorską oraz bogatym udźwiękowieniem. Liczne dialogi, różnorodność podkładów muzycznych oraz ciekawe efekty dźwiękowe pozwalają dzieciom przenieść się w bajkowy świat. Bajka jest wspaniałym prezentem dla zapracowanych rodziców, którzy nie zawsze mają czas na czytanie swoim pociechom.
Tą bajkę znajdziesz również w Pakiecie wśród 24 innych bajek
(Aktorzy czytają najpiękniejsze bajki dzieciom - Zestaw I)

Dlaczego warto posłuchać tej bajki...??
Przeczytaj opinie rodziców o tej książce audio. Wyraź również swoją opinię w komentarzu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz