Bajki dla Dzieci (Mp3) - BRZYDKIE KACZĄTKO (AudioBook)


Najpiękniejsze bajki dla dzieci
BRZYDKIE KACZĄTKO - AudioBook (na Mp3)

Data wydania: 01.05.2009
Długość nagrania: 8 min.
Wydawca: Promatek MEDIA - Julia Pogorzelska

Streszczenie:
Było lato. W gnieżdzie kaczki wykluły się pisklęta. Pozostało tam jedno jajo, które stara kaczka uznała za indycze. W końcu i ono pękło. Ukazało się pisklę bardzo duże i brzydkie. Stało się pośmiewiskiem całego podwórka, inne ptaki wciąż mu dokuczały, rodzeństwo było dla niego niedobre. Ostatecznie brzydkie kaczątko uciekło na wielkie bagno, martwiło się brakiem urody. Udało mu się przeżyć polowanie nadzikie kaczki. Wieczorem zbliżyło się do nędznej chatki, w której mieszkała stara kobieta z kotem i kwoką. Staruszka, mająca słaby wzrok, uznała je za tłustą kaczkę i posadziła, by wysiadywało jajka. Oczywiście, nic z tego nie wyszło. Kaczątko ruszyło dalej. Pływało po wodzie, nurkowało. Jesienią zobaczyło stado wielkich, ślicznych ptaków. Były to łabędzie. Zimą kaczątko przymarzło do lodu. Uratował je wieśniak, zabrał do domu, ale szybko zostało przepędzone z gospodarstwa. Wiosną, gdy słońce znów grzało, brzydkie kaczątko rozwineło skrzydła i bez trudu poszybowało. Ponownie spotkało łabędzie, ale bało się do nich zbliżyć. Przechyliło głowę nad wodą i wtedy, niczym w lustrze, zauważyło, że stało się pięknym łabędziem. Przybiegły dzieci. Radośnie klaszcząc, witały nowego łabędzia. Ptak wreszcie czuł się szczęśliwy, nawet nie marzył o takiej radości wtedy, gdy uznano go zabrzydkie kaczątko. (Źródło: www.pl.shvoong.com, autor mazia)

Bajki dla dzieci (Mp3) - BRZYDKIE KACZĄTKO - Pobierz
Ta książka jest w formacie plików mp3 (audiobook). Możesz pobrać ją zaraz po dokonaniu zamówienia. Książki audio możesz nagrać na płytę, odtwarzacz mp3 lub słuchać bezpośrednio ze swojego komputera. Bajki dla Dzieci w postaci książki audio są wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem i wspaniałą alternatywą w przypadku, kiedy nie masz czasu na czytanie dziecku bajek na Dobranoc.

Bajka należy do serii pt.: „Aktorzy czytają dzieciom najpiękniejsze bajki”. Seria wyróżnia się wspaniałą interpretacją aktorską oraz bogatym udźwiękowieniem. Liczne dialogi, różnorodność podkładów muzycznych oraz ciekawe efekty dźwiękowe pozwalają dzieciom przenieść się w bajkowy świat. Bajka jest wspaniałym prezentem dla zapracowanych rodziców, którzy nie zawsze mają czas na czytanie swoim pociechom.Tą bajkę znajdziesz również w Pakiecie wśród 24 innych bajek
(Aktorzy czytają najpiękniejsze bajki dzieciom - Zestaw I)

Dlaczego warto posłuchać tej bajki...??Przeczytaj opinie rodziców o tej książce audio. Wyraź również swoją opinię w komentarzu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz